Влітку ваші вікна завжди будуть в тіні дерев навколишнього саду і , простягнувши руку , ви легко зможете зірвати стиглий і соковитий плід. Крім того , одноповерхові дерев’яні будинки повністю зливаються з навколишнім оточенням — це дарує незабутнє відчуття спокою і безтурботності .
Якщо грамотно оформити інтер’єр , то буде важко сказати , де ж в точності закінчується будинок і починається сад . Всі деталі гармонійно складаються в мозаїку загальної композиції .
Переваги одноповерхових будинків з бруса
Простота конструкції. Одноповерхові котеджі будуються легше і швидше. Крім того , їх легше обслуговувати і ремонтувати , оскільки для цих цілей немає потреби застосовувати будівельні ліси .
Вартість споруди другого поверху зазвичай вище , ніж перший . Це легко пояснити : не так вже й легко піднімати матеріали на другий поверх , особливо без використання будівельного крана.
Відсутність сходів . Особливо зручно це для літніх людей. Крім того , розташування всіх жільцоводноетажного котеджу на одному рівні об’єднає їх , змусить відчувати єдиною компанією. Це дуже важливо для сімей з дітьми: останні не будуть відчувати , що батьки « відгородилися » від них сходами на другий поверх.
Просте утеплення . Крім того , протікання даху одноповерхового будинку з мансардою може стати справжнім головним болем. Вам доведеться виносити меблі , розбирати красива стеля , ліквідувати текти … потім відновлювати все назад . Набагато простіше ремонтувати дах з холодним горищем .
В одноповерховому будинку з гаражем набагато простіше зробити систему опалення.
Оскільки тиск одноповерхового котеджу на квадратний метр землі буде менше , вартість фундаменту теж буде менше. Втім , за твердженнями фахівців , фундаменти одноповерхового будинку з мансардойі без неї будуть дуже схожі , а різниця у вартості невелика.
Головне — ваші особисті уподобання.
Зрозуміло , у такого рішення будуть і недоліки. Серед них можна виділити збільшену площу землі під забудову ( при порівнянні будинків з рівною корисною площею ) , а також велику площу (і , відповідно, вартість ) даху.
Збільшена площа землі може нічого не означати для людей з ділянками де-небудь у провінції, але може стати вирішальним аргументом при будівництві будинків в Підмосков’ї. Там вартість землі буде занадто високою для будівництва великого одноповерхового будинку з гаражем .
Також потрібно відзначити , що на вибір поверховості впливає загальна площа будинку . Справа в тому , що при рівній загальній площі більше корисного простору виходить саме в одноповерховому будинку з бруса . По-перше , тут немає громіздкою і дорогої сходи на другий поверх. По-друге , менше коридорів.
Фахівці зазначають:
— При площі будинку менше 100 м2 переважно будувати одноповерховий дерев’яний будинок ;
— При площі 100-200 м2 обидва варіанти приблизно рівноцінні ;
— При площі понад 200 м2 раціонально вибирати двоповерховий будинок.
В цілому можна сказати , що вибір будинку — це багато в чому справа смаку. І якщо особисто вам подобаються одноповерхові або двоповерхові будинки , то ніякі аргументи не змінять вашої думки . Вибирайте те , що вам до душі!
Компания «Agrodružstvo Morkovice», которая хозяйничает на 4 700 гектарах земли, является одним из наиболее значимых…
Благодаря партнерству с USAID АГРО, компания Makosh запустила уникальную инициативу «Поле инвестиций» — программу, активно…
Покупка производственных ресурсов заранее – хорошая практика, позволяющая аграрию гарантированно обеспечить посевную. Именно поэтому большое…
Международная сельскохозяйственная научно-технологическая компания Corteva Agriscience объявляет о начале образовательно-грантовой программы для женщин-фермерок TalentA-2024, которую…
В «Континентал Фармерз Групп» подходят к концу жатвы поздней группы культур, охватившие в общей сложности…
Kernel, ведущий агропромышленный холдинг в Украине, объявил о запуске новой бизнес-услуги – логистических решений для…