Финские дома из клееного бруса

Финские дома

Деякі люди вважають , що тільки одноповерхові будинки з бруса дозволяють повною мірою відчути єдність з природою.

Влітку ваші вікна завжди будуть в тіні дерев навколишнього саду і , простягнувши руку , ви легко зможете зірвати стиглий і соковитий плід. Крім того , одноповерхові дерев’яні будинки повністю зливаються з навколишнім оточенням — це дарує незабутнє відчуття спокою і безтурботності .

Якщо грамотно оформити інтер’єр , то буде важко сказати , де ж в точності закінчується будинок і починається сад . Всі деталі гармонійно складаються в мозаїку загальної композиції .

Переваги одноповерхових будинків з бруса

Простота конструкції. Одноповерхові котеджі будуються легше і швидше. Крім того , їх легше обслуговувати і ремонтувати , оскільки для цих цілей немає потреби застосовувати будівельні ліси .
Вартість споруди другого поверху зазвичай вище , ніж перший . Це легко пояснити : не так вже й легко піднімати матеріали на другий поверх , особливо без використання будівельного крана.
Відсутність сходів . Особливо зручно це для літніх людей. Крім того , розташування всіх жільцоводноетажного котеджу на одному рівні об’єднає їх , змусить відчувати єдиною компанією. Це дуже важливо для сімей з дітьми: останні не будуть відчувати , що батьки « відгородилися » від них сходами на другий поверх.
Просте утеплення . Крім того , протікання даху одноповерхового будинку з мансардою може стати справжнім головним болем. Вам доведеться виносити меблі , розбирати красива стеля , ліквідувати текти … потім відновлювати все назад . Набагато простіше ремонтувати дах з холодним горищем .
В одноповерховому будинку з гаражем набагато простіше зробити систему опалення.
Оскільки тиск одноповерхового котеджу на квадратний метр землі буде менше , вартість фундаменту теж буде менше. Втім , за твердженнями фахівців , фундаменти одноповерхового будинку з мансардойі без неї будуть дуже схожі , а різниця у вартості невелика.
Головне — ваші особисті уподобання.
Зрозуміло , у такого рішення будуть і недоліки. Серед них можна виділити збільшену площу землі під забудову ( при порівнянні будинків з рівною корисною площею ) , а також велику площу (і , відповідно, вартість ) даху.

Збільшена площа землі може нічого не означати для людей з ділянками де-небудь у провінції, але може стати вирішальним аргументом при будівництві будинків в Підмосков’ї. Там вартість землі буде занадто високою для будівництва великого одноповерхового будинку з гаражем .

Також потрібно відзначити , що на вибір поверховості впливає загальна площа будинку . Справа в тому , що при рівній загальній площі більше корисного простору виходить саме в одноповерховому будинку з бруса . По-перше , тут немає громіздкою і дорогої сходи на другий поверх. По-друге , менше коридорів.

Фахівці зазначають:

— При площі будинку менше 100 м2 переважно будувати одноповерховий дерев’яний будинок ;

— При площі 100-200 м2 обидва варіанти приблизно рівноцінні ;

— При площі понад 200 м2 раціонально вибирати двоповерховий будинок.

В цілому можна сказати , що вибір будинку — це багато в чому справа смаку. І якщо особисто вам подобаються одноповерхові або двоповерхові будинки , то ніякі аргументи не змінять вашої думки . Вибирайте те , що вам до душі!

Василь Блажко

Редактор отдела – магистр агроном Национальный Аграрный университет (2014 год). Опыт работы в журналистике 7 лет, с 2014 года работаю на Суперсадовнике

Share
Published by
Василь Блажко

Recent Posts

Влажные условия – не приговор урожайности: выбираем фунгицид для зерновых

Затяжной дождливый период пополнил почву влажной, необходимой для роста и развития зерновых. Но одновременно влажность…

11 минут ago

В Украине начали разводить коров джерсейской породы

В Украине начали разводить коров. джерсейской породы" /> Молочная отрасль Украины находится в затяжном кризисе,…

1 день ago

В Одесской области начали собирать урожай земляники открытой почвы

Благодаря чрезвычайно ранней весне семейное фермерское хозяйство «Лагуза» из Килии в Одесской области начало собирать…

2 дня ago

Воздействие предпосевного внесения минеральных удобрений на урожайность ярового ячменя

Интенсивнее поступление основных элементов питания у растений ячменя ярового происходит в течение довольно короткого промежутка…

3 дня ago

Из-за стремительного изменения климата жатва в Украине может начаться уже в мае

На юге Украины жатва может начаться аномально рано – в конце мая или начале июня…

4 дня ago

Оптимизация пространства в маленькой кухне: несколько советов от экспертов

Многие из нас понимают, что поддерживать идеальный порядок на кухне — нелегкая задача. Из-за регулярного…

4 дня ago