Какое удобрение выбрать для газона лучше всего

нет удобрений

Добриво для газону (газонної трави усіх видів) Зелений гай.В этой статье вы узнаете какое удобрение выбрать для газона.
Мрієте про красиву, свіжою і густій ??траві? Для того, щоб ваша галявина завжди мала ідеальний зовнішній вигляд, була доглянутою, необхідно докласти трохи зусиль. Хоч трава і росте сама по собі, все одно необхідно за нею доглядати і годувати. При частому скошуванні трави, якщо не вносити добриво для газону, вона починає гірше рости, колір буде блідіше, виглядати не такою свіжою, втратить свою густоту. А якщо не скошувати, то галявина з часом утоптує і росте нерівномірно. Щоб цього не допустити, слід використовувати підгодівлі.

Яке добриво вибрати?
В даний час знайти підходяще добриво для газону не так складно. У магазинах по догляду за рослинами є величезний вибір різних підгодівлі.
Насамперед, зверніть увагу, щоб у складі були всі необхідні поживні речовини: макроелементи (N — азот, P — фосфор, K — калій) і мікроелементи.
Азот стимулює зростання трави і гарантує її зелений колір.
Калій допомагає пережити недостатній полив.
Фосфор бере участь у розвитку кореневої системи.
Мікроелементи (MgO, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Co), сприяють яскравому забарвленню трави і гарантують її здоров’я довгий час.
Ми радимо добриво для газону «Зелений гай», оскільки в ньому є всі необхідні елементи.
Як правильно підживлювати газон?
Гранули розсипають по злегка вологою, що не пересушеній землі. Краще всього, якщо внесення буде перед дощем або поливом. Робити це можна за допомогою сівалки або вручну (обов’язково одягнути печатки), пройшовшись спочатку в одному напрямку, а потім другий раз — в перпендикулярному для рівномірності висадки трави. Визначтеся, скільки добрив потрібно розсипати на один квадратний метр і виходите з цього.
Підживлення для газону «Зелений гай» витрачається з розрахунку 25 г на один метр квадратний (мірка в комплекті, як і рукавички).

Підгодовувати потрібно два — три рази за сезон весна — літо, починаючи з квітня. У вересні — жовтні краще підгодувати осіннім добривом з пониженим вмістом азоту. Це підготує газон до зими, що не стимулюючи його зростання.
Проблеми, пов’язані з добривом.
Якщо Ви помітили, що, незважаючи на внесення звичайних добрив для газону, трава жовтіє, може бути необхідність в додатковому внесенні мікроелементних препаратів по надземної частини газону. Мікроелементи повинні бути в хелатній, найбільш доступною для рослин, формі. Добре підійде добриво «Мікромікс». Розчин для обробки готують згідно з вказівками на етикетці, заливають в пульверизатор і підгодовують траву методом розприскування. При цьому зверніть увагу, що таке добриво газону проводиться в похмуру не холодну погоду.

Василь Блажко

Редактор отдела – магистр агроном Национальный Аграрный университет (2014 год). Опыт работы в журналистике 7 лет, с 2014 года работаю на Суперсадовнике

Share
Published by
Василь Блажко

Recent Posts

Рынок земли: в первом квартале средневзвешенная цена гектара сельхозземли в Украине увеличилась на 11,2%

С июля 2023 года на рынке земель сельскохозяйственного назначения наблюдается устойчивая тенденция роста количества сделок…

9 часов ago

Полевой День Регенеративного Земледелия

Приглашаем присоединиться к Полевому Дню Регенеративного Земледелия, организованного YouTube каналом No-Tiller. Это будет эксклюзивное мероприятие…

9 часов ago

Защита посевов в весенний период

< p>Весенний уход за посевами озимых важен для соблюдения агротехнических мероприятий и технологии применения защиты…

3 дня ago

Горчица приносит прибыль: опыт хозяйств

На Сумщине расширяют площади под горчицей, которая не только экономически эффективна, но и является хорошим…

5 дней ago

Corteva Agriscience признана компанией с лучшей репутацией на рынке семян и агрохимии

Международная научно-исследовательская компания Corteva Agriscience признана компанией с лучшим управлением корпоративной репутацией в украинском рейтинге…

5 дней ago