Принцип работы линии гидратации и нейтрализации

Цена на растительное масло вырастут

Принцип роботи лінії гідратації і нейтралізації

Гідратація соняшникової та рослинного масла починається з нагріву, при цьому продукт із резервуара Е 1н пропускається через теплообмінники Т 1в і Т 4н. Обсяг прокачиваемого продукту контролюється насосом Н 3н. Нагрівання здійснюється дезодорованим маслом і парою відповідно.

Після досягнення продуктом зазначеної температури в нього додається розчин ортофосфорної кислоти насосом Н 6н з бака Е 5н, кількість якої розраховується попередньо. Отримана суміш активно перемішується за допомогою динамічного змішувача М 7н. Дана процедура необхідна для переведення в гідратіруемую форму негідратіруемих фосфоровмісних речовин. Під час реакції масло знаходиться в ємності Е8н.Так как же происходит гидратация подсолнечного масла?

Далі відбувається нейтралізація рослинних масел. Для зниження омилення нейтрального масла продукт охолоджується за допомогою масла і води в теплообмінниках Т 9н і Т 10н. Після чого він проходить інтенсивне змішання з лугом, яка подається насосом Н 13н з резервуара Е 12н, в динамічному змішувачі М 14Н. Дана процедура нейтралізує вільні жирні кислоти і ортофосфорну кислоту. Розчин лугу утворюється на підставі поданого з бака Е 20н підігрітої води насосом Н 28Н.

Нейтралізація олій (Україна) завершується витримкою в ємності Е 15Н. Далі відбувається нагрів продукту в теплообмінниках Т 9н і Т 17Н, куди він подається насосом Н 16Н. Після досягнення температури сепарування продукт надходить у сепаратор С 23н. Туди ж надходить холодна вода, попередньо пом’якшена, через насос Н 19Н і резервуар Е 22н з бака Е18н.

На даному етапі здійснюється відділення соапсток від продукту. На виході утворюється гідротаціонних осад (соапсток) з нежирових домішками, який зливається в резервуар Е 24Н. Цей осад з ємності відкачується за допомогою насоса Н 25н і надходить на зберігання в баки (на схемі не показано).

Отримане масло надходить у теплообмінник Т 30н. Виконується нагрів продукту до 90 — 95 ° С за допомогою пари під низьким тиском. Після цього масло проходить чергову процедуру змішування в апараті М 31н з гарячою водою, яка була пом’якшити.

Далі продукт перекачується в сепаратор С 32н, куди надходить гаряча вода за допомогою насоса Н 21Н. Після процедури промивання з сепаратора продукт надходить у вакуум-сушильний апарат Е 33н. Далі слід адсорбційна обробка в резервуарі Е 1о, куди продукт відправляється за допомогою насоса Н 34н.

Утворена в сепараторі жиросодержащая вода відправляється в пастку Ж 26н. Поступила вода обробляється і її жирова частина відправляється в спеціальні відсік пастки, звідки її періодично відкачують в бак Е 1н за допомогою насоса Н 27н. Друга частина зливається у відстійник — вуличну пастку (на схемі відсутній).

Василь Блажко

Редактор отдела – магистр агроном Национальный Аграрный университет (2014 год). Опыт работы в журналистике 7 лет, с 2014 года работаю на Суперсадовнике

Share
Published by
Василь Блажко

Recent Posts

На Волыни заработал новый офис компании Тайтен Машинери Украина

В пригороде Луцка, в селе Рованцы, открыли новый офис ООО «Тайтен Машинери Украина». Это уже…

1 день ago

Акция «ВНИСОВСКИЙ ЭКСПРЕСС»: скидка 25% на семена кукурузы и БЕСПЛАТНАЯ доставка!

В современном агробизнесе каждая деталь важна, особенно когда речь идет о качественных семян. Именно поэтому…

1 день ago

Инновационное партнерство: ТАС Агро стала лучшим партнером BEDNAR в 2024 году

ТАС Агро продемонстрировало статус технологического лидера 2024 года, выбирая инновационные решения BEDNAR для эффективного и…

1 день ago

ПУМБ предоставил «НИБУЛОНУ» генеральный кредитный лимит на пополнение оборотных средств

Первый Украинский международный банк (ПУМБ) предоставил одному из крупнейших операторов зернового рынка Украины компании «НИБУЛОНА»…

2 дня ago

Ежегодная дилерская конференция BEDNAR: успех, инновации и признание

На этой неделе завод BEDNAR FMT в Чехии стал центром встречи официальных дилеров из Украины…

2 дня ago

Выгодные предложения от компании Лимагрейн Украина.

• Адевей (ФАО 290) который дает возможность получить высокий результат урожайности по любому каких условий, а также…

2 дня ago