Гідратація соняшникової та рослинного масла починається з нагріву, при цьому продукт із резервуара Е 1н пропускається через теплообмінники Т 1в і Т 4н. Обсяг прокачиваемого продукту контролюється насосом Н 3н. Нагрівання здійснюється дезодорованим маслом і парою відповідно.
Після досягнення продуктом зазначеної температури в нього додається розчин ортофосфорної кислоти насосом Н 6н з бака Е 5н, кількість якої розраховується попередньо. Отримана суміш активно перемішується за допомогою динамічного змішувача М 7н. Дана процедура необхідна для переведення в гідратіруемую форму негідратіруемих фосфоровмісних речовин. Під час реакції масло знаходиться в ємності Е8н.Так как же происходит гидратация подсолнечного масла?
Далі відбувається нейтралізація рослинних масел. Для зниження омилення нейтрального масла продукт охолоджується за допомогою масла і води в теплообмінниках Т 9н і Т 10н. Після чого він проходить інтенсивне змішання з лугом, яка подається насосом Н 13н з резервуара Е 12н, в динамічному змішувачі М 14Н. Дана процедура нейтралізує вільні жирні кислоти і ортофосфорну кислоту. Розчин лугу утворюється на підставі поданого з бака Е 20н підігрітої води насосом Н 28Н.
Нейтралізація олій (Україна) завершується витримкою в ємності Е 15Н. Далі відбувається нагрів продукту в теплообмінниках Т 9н і Т 17Н, куди він подається насосом Н 16Н. Після досягнення температури сепарування продукт надходить у сепаратор С 23н. Туди ж надходить холодна вода, попередньо пом’якшена, через насос Н 19Н і резервуар Е 22н з бака Е18н.
На даному етапі здійснюється відділення соапсток від продукту. На виході утворюється гідротаціонних осад (соапсток) з нежирових домішками, який зливається в резервуар Е 24Н. Цей осад з ємності відкачується за допомогою насоса Н 25н і надходить на зберігання в баки (на схемі не показано).
Отримане масло надходить у теплообмінник Т 30н. Виконується нагрів продукту до 90 — 95 ° С за допомогою пари під низьким тиском. Після цього масло проходить чергову процедуру змішування в апараті М 31н з гарячою водою, яка була пом’якшити.
Далі продукт перекачується в сепаратор С 32н, куди надходить гаряча вода за допомогою насоса Н 21Н. Після процедури промивання з сепаратора продукт надходить у вакуум-сушильний апарат Е 33н. Далі слід адсорбційна обробка в резервуарі Е 1о, куди продукт відправляється за допомогою насоса Н 34н.
Утворена в сепараторі жиросодержащая вода відправляється в пастку Ж 26н. Поступила вода обробляється і її жирова частина відправляється в спеціальні відсік пастки, звідки її періодично відкачують в бак Е 1н за допомогою насоса Н 27н. Друга частина зливається у відстійник — вуличну пастку (на схемі відсутній).
В пригороде Луцка, в селе Рованцы, открыли новый офис ООО «Тайтен Машинери Украина». Это уже…
В современном агробизнесе каждая деталь важна, особенно когда речь идет о качественных семян. Именно поэтому…
ТАС Агро продемонстрировало статус технологического лидера 2024 года, выбирая инновационные решения BEDNAR для эффективного и…
Первый Украинский международный банк (ПУМБ) предоставил одному из крупнейших операторов зернового рынка Украины компании «НИБУЛОНА»…
На этой неделе завод BEDNAR FMT в Чехии стал центром встречи официальных дилеров из Украины…
• Адевей (ФАО 290) который дает возможность получить высокий результат урожайности по любому каких условий, а также…