Є у мене два найулюбленіших інструменту , за допомогою яких лагодиться 85 % будь-яких несправностей техніки. Це WD- 40 і стисле повітря . Для лагодження досить продути і змастити .
Як завжди це буває , повітря скінчився раптово. А на кожному розі ця штука не продається. Довелося забацать ось таку конструкцію.
Вихідні матеріали :
Порожній аерозольний балончик.
Велосипедний ніпель з перехідником на автомобільний насос.
Трубочка від WD -40 або знята ПВХ ізоляція проводу .
Епоксидка . Чудово підходить поксіпол . Через деякий час , коли матеріал статті був уже готовий , я зробив таку ж штуку з пустого штатного балона стисненого повітря на 400 мл . Працював він набагато краще.
Вихідні матеріали для саморобного балону стисненого повітря
У ніпеля сточуємо закраїни .Лучший
баллон для сжатого воздуха по доступным для вас ценам.
Велосипедний ніпель
У дні балона робимо отвір 8мм. Через цей отвір виймаємо пластикову трубку . Вона нам не знадобиться. В отворі перехідником на автомобільний насос нарізаємо різьблення .
Балон з отвором
Свердлом 2мм розширюємо форсунку під трубочку.
розширюємо форсунку
Трубочка повинна щільно входити в отвір і добре триматися.
Трубочка вставлена ??в форсунку
Велосипедний ніпель укручуємо з епоксидкой в перехідник. І вийшла деталь також укручуємо з епоксидкой в дно балона.
Балон з ніпель
Приблизно така штука повинна вийде .
Готовий балон для стисненого повітря
Накачуємо балон. Велосипедним насосом качаємо поки є сили . За цілісність можна не турбується . У ручну можна накачати 4-5 атм ; ножним автомобільним 5-10 атм ; електричні компресори дають до 20 атм. Сам балон розрахований на 30-40 і більше атмосфер.
У цього рішення є недолік. З падінням тиску ця штука дме все гірше. За цим бажано брати балони великого обсягу. Наприклад від освіжувачів повітря ….