квартирной перепланировки

квартирной перепланировки

Кабинет из натурального дерева от Горавского

Кабінети з дерева від Горавского — солідна меблі для впевнених лідерів
Кабінети з дерева по праву вважаються еталоном статусу, впливовості і респектабельності їх володарів. Саме кабінети з натурального дерева були обов’язковою частиною особняків аристократів, описаних у літературних творах XIX століття. Так що цілком зрозумілий той факт, що тепер кабінети з дерева удостоєні уваги багатьох керівників високого рангу.

Ексклюзивні меблі з дерева на замовлення для боса

Кабінет відображає статус свого господаря, його стиль, ділові і життєві принципи. Тому меблі з дерева для кабінету керівника повинна бути виконана під замовлення. Тільки так можна досягти найкращої гармонії між інтер’єром і його володарем.

Кабінет з натурального дерева, виготовлений за індивідуальним проектом, абсолютно не прив’язує його власника до певного стилю. Навпаки, дерево — це той матеріал, який вдало вписується в будь-яке оточення і дозволяє створювати композиції в різних напрямках — від класики до хай-тек.

Наші можливості у виробництві меблів з дерева для кабінетів

Мануфактура Горавского створює меблі з дерева для кабінетного інтер’єру, що знаходяться в офісах, приватних будинках, квартирах. При виробництві дерев’яних кабінетів пропонується комплексний підхід: створення концепту і його реалізація. Можливо також виготовлення окремих елементів — міні-барів, столів, скринь, лиштв і інших дерев’яних предметів декору кабінету.

Наші дизайнери створять проект, враховуючи особливості приміщення і персональні вимоги замовника — наприклад, впишуть в інтер’єр логотип компанії чи інші предмети, які клієнт забажає там бачити.

Двери деревянные массив -це хороший вибір для власника фірми, топ-менеджера або чиновника високого рангу.