Рулонный газон

Рулонный газон

Рулонний газон своїми руками

Розглянемо як можна зробити рулонний газон своїми руками. Насамперед відзначимо, що пасивний і рулонний газон це не два різних види газонів, а два способи отримання готового «садового килима», доступні на сьогоднішній день сучасному садівникові-любителю. Озеленити свою ділянку можна в результаті застосування одного з цих способів. Питання лише в часі, зусиллях, і ціною. Якщо ви хочете виростити рулонний газон своїми руками, то тут Ви знайдете всю необхідну інформацію. Якщо ж вам потрібно в найкоротший термін отримати прекрасний газон, то купуйте його у вигляді рулонів.Лучшая bellis.kiev.ua/ru/blog/25-укладка-рулонного-газона по выгодным для вас ценам на http://bellis.kiev.ua
Отже, рулонний газон — це пасивний газон, тільки вже з формованим дерном. Просто його засіяли, виростили і виходили на спеціально відведеній для цього території. Рулон — це всього на всього спосіб переміщення дернового покриття з одного місця (поля) на інше (садовий ділянка).
Для того щоб виростити рулонний газон своїми руками Вас знадобляться насіння для створення газонного дерну.
Рулонний газон своїми рукам тут виникає наступне питання: Як зробити правильний вибір?
Ну, по-перше, в наших кліматичних умовах для створення газонів використовується, в основному, тільки 3 види трав:
тонконіг лучний
костриця червона
райграс пасовищний
Всі безліч трав’яних сумішей, в підсумку, зводиться до поєднання цих 3-х трав
Отже, вирушаючи за насінням, консультуйтеся з продавцем і пам’ятайте вибирати суміш, потрібно виходячи з особливостей вашої ділянки. Не бійтеся задавати питання. Запитуйте у фахівців, читайте книги, журнали. Вчіться ….
І головне, вирішили Ви придбати рулонний газон або ви хочете виростити рулонний газон своїми руками — проконсультуйтеся у професіоналів. Вони допоможуть Вам визначити особливості вашої садової ділянки, ступінь затіненості, зіставити безліч інших факторів, і вибрати оптимальний спосіб пристрою газону.
Досвідчені фахівці, що працюють в сфері озеленення багато років, можуть передбачити всі можливі ризики, і захистити Вам від багатьох проблем.