На останніх тижнях вагітності жінка вже втомлюється від свого стану і думає про те, як швидше народити. Але все способи природного викликання пологів можна використовувати тільки в тому випадку, якщо мама впевнена в тому, що малюк розташований головкою вниз і займає найбільш зручну позу для появи на світ. Одним з найбільш безпечних і корисних способів викликання пологів є прогулянка. На боці жінки закони гравітації, відповідно до яких малюк пересувається вниз по родовому каналу під час прогулянки.
Дуже приємний спосіб природного викликання пологів — це секс. Насіннєва рідина містить простагландини, які, самі по собі, можуть викликати пологи. У лікарні іноді використовують гель з вмістом простагландинів.
Масло примули — це народний засіб, який добре пом’якшує шийку матки і викликає її збільшення. Це масло продають у капсулах, які можуть бути вставлені в піхву перед сном. Як варіант: його просто можна втерти в піхву.
Деякі жінки, користуючись досвідом предків, приймають касторове масло, яке, будучи сильним проносним, викликає сильних спазми м’язів матки. Але безпека даного засобу перебуває під великим сумнівом і необхідно в обов’язковому порядку порадитися в лікарем перед його прийомом.
Але необхідно подумати, а чи потрібно квапити події? Може краще, поки є така можливість, добре підготувати будинок до зустрічі з малюком і банально виспатися? Рішення потрібно приймати усвідомлено. Зрештою, жінка терпіла більший термін часу і тепер немає особливої ??потреби поспішати.
Відмінні ознаки 38-го тижня
Тридцять восьмий тиждень — це тиждень, коли формування малюка вже практично повністю завершено і він готовий до появи на світ. Основне заняття дитини на 38-му тижні — набирати вагу і накопичувати підшкірний жир, який стане в нагоді після його появи на світ.
Правильно збираємо речі
Процес закінчення формування малюка і його готовність до появи на світ активізують в тілі жінки механізми, що відповідають за вироблення молока. Як тільки малюк з’являється на світ, він починає годуватися грудним молоком. Спочатку виробляється молозиво, воно жовтуватого кольору, містить всі необхідні для малюка антитіла і менше молочного цукру, ніж у звичайному грудному молоці. Молозиво — важлива частина майбутнього здоров’я малюка.
На тридцять восьмому тижні необхідно подумати над майбутнім. Мало того, що в обов’язковому порядку необхідно скласти «тривожний чемоданчик» вагітної, необхідно привести в порядок і скласти повний перелік речей для дитини, наявних в будинку. Потрібно заповнити холодильник продуктами, які знадобляться в перші тижні після пологів тому, що часу на походи по магазинах просто не буде. Все необхідно продумати дуже чітко. вагітність тиждень 38
Відмінні ознаки тридцять восьмого тижня вагітності
Необхідно не зменшувати кількість випивається рідини, незважаючи на всі частіших позиви до сечовипускання. Це відбувається не від того, що в організмі накопичується зайва рідина, а тому, що дитина тисне на сечовий міхур.
Рясні виділення, що з’являються на 38-му тижні, означають, що слизова пробка, яка захищала дитину від інфекції в утробі матері, виходить і організм готовий до пологів. Але це не обов’язково означає, що пологи ось-ось почнуться. Це може статися і через кілька днів, і через кілька тижнів.
Якщо ж у вагінальних виділеннях є кров, то це явний передвісник швидких пологів. Звичайно, поява виділень не означає, що терміново потрібно їхати пологовий будинок, але порадитися зі своїм лікарем обов’язково потрібно.
Якщо з’являється сильний пронос — це явна ознака того, що пологи ось-ось почнуться. Необхідно полегшити кишечник і це може сприяти якнайшвидшим пологів.
Свербіж шкіри живота. До моменту завершення вагітності шкіра на животі жінки розтягується настільки сильно, що це може викликати появу свербіння. Для того, щоб зменшити цей свербіж, в шкіру необхідно втирати олію, що містить вітамін Е.
Природним явищем на 38-му тижні вважається порушення сну. Всі занепокоєння хвилювання жінок з приводу попередніх пологів і вже дуже великий живіт трансформуються в порушення сну. Для того, щоб вдало боротися з цією незручністю, найкраще гуляти на свіжому повітрі і займатися тільки тими справами, які приносять позитивні емоції. Думки теж повинні бути тільки позитивними. Природа зробить все, щоб пологи пройшли вдало.
Самопочуття матері і дитини
Обсяг навколоплідних вод на тридцять восьмому тижні найбільший — більше літра. Природно, що це кількість рідини викликає задишку. Надалі кількість вод буде зменшуватися і задишка відступить.
Самопочуття вагітної жінки
Головне протягом 38-го тижня — якомога більше відпочивати. Організм сам натякає жінці на це, перебуваючи в загальмованому стані. На цьому тижні задишка відступає тому, що дитина опускається вниз і перестає тиснути на діафрагму. Але на зміну задишці приходять болі в попереку і часте сечовипускання. Але переживати не варто тому, що це все тимчасові явища. Які скоро пройдуть і жінка сповна зможе насолодитися найбільшим щастям на світі — материнством.
Якщо жінка уважно ставиться до себе і до свого малюка, то на цьому етапі вона вже знає практично все про вагітність і майбутні пологи. Пологи фахівці зазвичай ділять на три періоди.
перший період
Виникають дуже хворобливі скорочення м’язів матки (перейми), з кожним таким скороченням шийка матки все більше і більше розкривається. Цей період небезпечний для малюка тому, що ці скорочення перетискають артерії, що здійснюють насичення мозку дитини киснем. Здоров’я дитини в цей період дуже залежить від того, наскільки правильно поводиться мама.
Грамотне поведінка жінки в перший період має на увазі наступне:
— Ні в якому разі не панікувати тому, що це тільки погіршить обстановку. Якщо сутички помилкові, то необхідно поміняти позу, пройтися на свіжому повітрі. Якщо ж сутички носять постійний характер і стають все частіше, необхідно спокійно зібратися і їхати в пологовий будинок. Як мінімум годину часу в запасі ще є.
— Правильно дихати. Вдихати повітря необхідно через ніс, а видихати через рот. У будь-якому випадку необхідно контролювати своє дихання. Робити його розміреним і плавним. Швидке і неглибоке дихання тільки вимотує майбутню маму. А сили їй ще дуже знадобляться.
другий період
Включає в себе потуги. Знову ж. Все необхідно робити тільки за командою лікаря. Не повинно бути ніякої самодіяльності. Якщо родові шляхи не встигли ще відкритися, то необхідно стримувати потуги. Для цього необхідно здійснювати спершу видих і робити глибокий вдих, а потім виконувати три частих поверхневих вдиху і видиху. Провівши кілька дихальних циклів, потуга повинна пройти. Не хвилюйтеся, природа зробила все, щоб пологи пройшли нормально, все буде добре.
третій період
У цей час народжується плацента. Це практично безболісний процес і триває від сили 5-10 хвилин.
Ріст і розвиток малюка узі 38 тижнів
Антропометричні Данн малюка на 38-му тижні: зріст — 47-48 см, а вага — 2800-3000 р. На 38-му тижні вагітності у багатьох дітей завершується формування бронхо-легеневої системи. Всі системи органів вже розвинені, ендокринна система виробляє всі необхідні для життя дитини гормони.
Найголовніше — це спокійна поведінка і правильне ставлення до команд лікаря. Для того, щоб не нашкодити дитині, необхідно діяти спокійно і слухатися лікаря, що приймає пологи.
Продовольственная и сельскохозяйственная организация ООН (ФАО) приглашает поставщиков сельскохозяйственных материалов и продукции принять участие в…
В 2023/2024 финансовом году DSV групп достигла объема продаж на уровне 253,0 миллионов евро, EBT…
Цена на сливочное масло в Украине по сравнению с 2023 годом выросло почти на 80%.…
В Украине подешевел картофель. Сейчас производители продают ее по 18-28 грн/кг, что в среднем на…
В Украине кофе вырастет в цене именно в дорогих заведениях, где есть бренд и контроль…
В этом году селекционно-семенная станция в Тюле (Германия) исполнилось 50 лет. Селекционно-семенная станция в Тюле…