Школа ландшафтного дизайна

Школа ландшафтного дизайна

Как и где сделать ландшафтный дизайн в Броварах
Вся пишність природи та благоустрою на Вашій присадибній ділянці це ландшафтный дизайн. Правильне розміщення водойм стежок і доріг, рослинності і світла, неодмінно буде викликати захват у Вас і Ваших гостей. Це вид з вашого вікна і він повинен бути бездоганним.

У широкому сенсі ландшафтний дизайн ділиться на два основних аспекти:
— Інженерна частина ландшафтного дизайну
— Ботанічна частина ландшафтного дизайну

Відносно інженерного напрямку, то тут варто відзначити функціональність і прагматичність застосування ландшафтного дизайну. Певну функцію несуть такі елементи ландшафтного дизайну, як тротуари і доріжки, сходинки та під’їзди, тераси, альтанки і звичайно ж зона барбекю.

А ось ботанічна напрямок включає в себе все те розмаїття рослинного світу яке розміщується на Вашій ділянці, дерева і повноводні ставки, облямовані чудовими квітами.

І ось саме поєднання цих двох аспектів ландшафтного дизайну створюють захоплюючий образ Вашого чудового ділянки.

По частині ландшафтного дизайну будівельна компанія «ROKNEYM» (Бровари) може запропонувати Вам не тільки захоплюючий дух ескіз ландшафтного дизайну, а й привнести в проект професійні рішення, які дозволять втілити в життя найсміливіші проекти дизайну ділянки. Фахівці будівельної компанії «РОКНЕЙМ» можуть виконати роботи будь-якої складності якісно і вчасно. Проведуть всі необхідні консультації, що б втілити всі Ваші бажання. Для нас, ландшафтний дизайн це не просто напрямок діяльності — це частина життя будівельної компанії «РОКНЕЙМ». І кожен раз, від ескізу ландшафтного дизайну до його остаточного завершення, ми вкладаємо максимум ідей, сил та енергії. Що б надалі Ви могли на максимум використовувати Ваш ділянку.