cementДля чого використовуються марки цементу М-400 і М-500?

Цемент — це матеріал, без якого не обійдеться жодне будівництво. Причому від його якості залежить дуже багато. Адже навіть високий професіоналізм будівельників не врятує зводиться об’єкт, якщо якість цементу буде низьким.

З цієї причини, якщо ви хочете замовити цемент, то придбайте матеріал, який підійде вашим цілям. Мається на увазі, що кожна марка має власними властивостями, які будуть корисні в конкретних випадках. Приміром, один різновид цементу ідеально підійде для укладання цегли, а інша — для будівництва дороги.

Цей текст присвячений маркам цементу М-400 і М-500. Тепер докладніше про них.

Чим характерний цемент М-400 і М-500?

Числа в назвах марки характеризують міцність цементу. Варто сказати, що саме за цим показником і розрізняються види даного будівельного матеріалу.

Цемент М-600 є найбільш міцним. Через це його прозвали «військовим». М-400 і М-500 трохи поступаються йому в міцності, але їх властивостей цілком вистачає для використання в цивільному будівництві. Ще одна важлива характеристика, якою володіє цемент — ціна. У Києві, та й у всій Україні, марки М-400 і М-500 є найбільш популярними, оскільки вони поєднують в собі високі характеристики і доступну вартість.

Як вже говорилося вище, цемент застосовується дуже широко. З його допомогою будують дороги, зводять будівлі, роблять ремонти. Для чого варто даний цемент купити? У Києві його найчастіше використовують у кількох цілях. Про це далі і піде мова.

Застосування марок цементу М-400 і М-500

Найбільш поширене використання цих марок в гідротехнічному і транспортному, промисловому, сільськогосподарському та житловому будівництві. Даний цемент застосовують для зведення наземних і підземних об’єктів. Також М-400 і М-500 підійдуть для будівництва споруд, які розташовані під водою або в мінералізованих водах. Вони часто використовуються для роботи з різними перекриттями, плитами і балками.

Основною причиною такого застосування даних марок цементу є властивості об’єктів, зведених з його використанням. М-400 і М-500 можна застосовувати для будівництва в мінералізованих водах, так як вони стійкі до впливу сульфатної середовища: вона не чинить на них корозійного дії.

Ще однією важливою характеристикою даного цементу є водостійкість. Саме тому його можна використовувати для будівництва підводних об’єктів і споруд, які будуть піддані дії води.

М-400 і М-500 не втрачає своїх властивостей і при впливі морозу. Тому дані марки цементу можна використовувати для будівництва об’єктів в умовах низьких температур. Також даний цемент дуже швидко застигає, що є досить істотною особливістю.

Тепер ви знаєте основні характеристики і галузі використання цементу марок М-400 і М-500. Вибирайте цей будівельний матеріал відповідно своїм цілям.

Купити цемент maxinfo.org.ua

Навряд чи варто зайвий раз говорити про те, що цемент — це основа будь-якого сучасного будівництва. І він обов’язково повинен бути максимального якісним. Справа в тому, що тільки такий цемен може серйозно продовжити життя споруді, навіть якщо її зводили не самі вмілі будівельники.

Цемент М-500: відмінна якість і найвища міцність

Купити цемент М-500 — це вкласти гроші в міцність конструкції. Напряму. Існує певна градація міцності серед цементів і шестисотий суміш, по праву, вважається найміцнішою. Для цивільного будівництва підходять і п’ятисотий суміш, і чотирьохсот. Останні дві вважаються ідеальним співвідношенням тлумачних параметрів і адекватної вартості.

У житловому будівництві, в гідротехнічних проектах, сільському господарстві і масі інших видів діяльності «п’ятисотий» цемент вважається дійсно правильним рішенням, про яке тепло відгукуються професіонали своєї справи. Що тут говорити, якщо такі суміші використовують навіть для підводного будівництва.

Водостійкість — окрема розмова, адже «п’ятисотий» цемент цією перевагою взаправду відрізняється. Та й при низьких температурах не втрачає своїх якостей. Цемент М-500 не втрачає властивості навіть під впливом різких перепадів температур і застигає дуже швидко, що дозволяє серйозно прискорювати темпи будівництва.